Skip links

Ücretlendirme

.

FinansPanel.Core

Panel Yazılımı Hizmetimiz

500 €

'dan başlayan fiyatlar

İlk Ay ÜCRETSİZ!
Kurulum ÜCRETSİZ!

VIP Destek

Birebir Teknik Destek

1.000 €

/ AY

Teknik Destek artık
7 Gün 24 Saat Ulaşılabilir

Özellikler

Yeni Entegrasyon

Ödeme Yöntemleri için Geçerli

250 €

/ TEK SEFER

Yalnızca İlk Defa
Entegre Edilecek Yöntemler

Kapsama Alanı

Uzak Masaüstü

Yüksek Hızlı ve Güvenli

40 €

'dan başlayan fiyatlar

Personelleriniz için
En Güvenli Çözüm

Özellikler
Fiyatlandırma Hakkında

Sıkça Sorulan Sorular

FinansPanel ayrıcalıkları kâr marjınızı arttırır.

Tabii ki alabileceksiniz. Tüm FinansPanel müşterileri Pazartesi-Cumartesi günleri 10:00-19:00 arasında teknik desteğe panelimizde bulunan Ayarlar > Teknik Destek menüsü üzerinden ulaşabilirler.

VIP Destek Hizmeti, Skype, Telegram ve Whatsapp üzerinden birebir destek almak isteyen müşterilerimiz için oluşturulmuş bir pakettir. Ayrıca bu hizmeti alan müşterilerimiz yeni yapılacak ödeme yöntemi ve altyapı entegrasyonları için ekstra ücret ödemezler. İlgili personellerimizin teknik olarak güvenlikleri ve oluşan ek maliyetleri için hizmet bedeli talep edilmektedir.

FinansPanel'in faturası, yalnızca 1 ay içerisinde onayladığınız "Yatırım Tutarı" üzerinden hesaplanır. Aşağıdaki tablo üzerinden aylık onaylanan yatırım tutarına göre oluşacak faturayı görebilirsiniz.

Aylık Onaylanan Yatırım TutarıAylık FaturanızOran
10.000.000 TL Altı500 €%0.1433
20.000.000 TL Altı750 €%0.1074
30.000.000 TL Altı1.000 €%0.0955
40.000.000 TL Altı1.250 €%0.0895
40.000.000 TL Üstü1.500 €%0.0859

Sistemimiz ilk ay tamamen ücretsiz olup, sonraki aylar için öde-kullan sistemi ile çalışır. Bir önceki ayda yaptığınız yatırım hacmine göre yeni ay fatura edilir. 

VIP Destek, uzman seviyesinde yetiştirilmiş personellerimiz ile sizlere sunduğumuz 7/24 destek alabileceğiniz bir hizmettir.  İlgili personellerimiz 3 mesai şeklinde çalışırlar ve sizlerden gelecek talepleri karşılamak üzere hazır beklerler. Size özel oluşturulacak Skype-Telegram-WhatsApp gruplarından sizlere destek verirler. 

Tabii ki, farklı bir panel kullanan ve FinansPanel'e geçiş yapmak isteyen müşterilerimiz için aşağıdaki bilgilerin transferini sağlamaktayız.

Kurumlar: Adı, Komisyonu, Mevcut Kasası, Personelleri, Aktif Yöntemleri
Tedarikler: Adı, Komisyonu, Mevcut Kasası, Personelleri, Aktif Yöntemleri
Yönetim: Personeller, Logo, Komisyon Oranları

Talep geçmişi için eski panelinizden Excel, CSV formatında veri çıktısı alabiliyorsanız aktarım bazı durumlarda mümkün olmaktadır. Bunun için çıktı aldığınız dosyayı bizimle paylaşmanız gerekmektedir. Talep geçmişi aktarımı sağlanamasa dahi, kasaların transferi sağlanacağı için finansal olarak herhangi bir kasa açığı vermeksizin geçiş yapabileceksiniz.

Bize önceden bildirmeniz durumunda, sisteminizi belirteceğiniz süre boyunca durdurabiliriz. Bu süreçte panel verilerinizi güvenle saklarız. Sizden sadece verilerinizin boyutuna bağlı olarak 50€/ay saklama bedeli talep ederiz.