Skip links

Komisyoncular için Avantajlar

Sahip olacağınız ayrıcalıklar, sizi bir adım öteye götürecek.

Ücretsiz Demo Talep Edin

  Whatsapp / Telegram:

  +44 7925 259608

  Beraber İnceleyelim

  FinansPanel'i Kullanmanın Avantajları

  Kısaca;

  FinansPanel'i kullanarak sahalar ile kurumlar arasında kurduğunuz bağı otomatize edersiniz. Bu sayede kurumların sizi devre dışı bırakma riskini yaşamadan işinize odaklı çalışırken, diğer riskleri engellemiş olursunuz. Ayrıca panel üzerinden Havale/EFT, Papara, CMT, MEFETE, PEP, Kredi Kartı, Payfix, Kripto Para ve daha sayamadığımız diğer tüm ödeme yöntemlerini detaylı bir şekilde kurumlarınıza sunarken; müşteri profillerini inceleyebilir, hangi gün ve saatlerde daha fazla yatırım veya çekim aldığınızı takip edebilirsiniz.

  FinansPanel'i kullanarak personel kaynaklı maddi kayıp riskini sıfırlamış olursunuz. Çünkü yatırım talepleri panel üzerinden direkt olarak sahalara bildirilir ve kurum isimleri sahalar tarafından görüntülenemez. Bu sebeple sizin personelleriniz sadece operasyonu izler ve sahaların riskini düzenlerler. Yatırım yapan müşteriler, herhangi bir şekilde finans yada canlı destek ekibi ile bağlantıya geçmeden banka hesabını temin ederek yatırım sağlayabilirler. Manuel yöntemlere göre onay süreniz hızlanacağı için daha fazla kuruma hizmet verebilir hale gelirsiniz ve size yönlendirilen yatırım tutarları yükseltilir.

  1) Kolay Kasa Takibi

  FinansPanel kullanarak tüm yöntemler üzerinden aldığınız yatırım ve çekimlerin takibini telefonunuzdan, tabletinizden ve bilgisayarınızdan güvenle anlık olarak takip edebilirsiniz. Ayrıca yönetim paneliniz üzerinden risk limitlerine bağlı olarak yöntem ve sahalarınızı aktif/pasif edebilirsiniz.

  2) Otomatik Mutabakat

  FinansPanel günlük olarak 24:00 sonrasında sarkan işlemler sonuçlandıktan sonra otomatik olarak Kurum, Tedarik ve Yöntem mutabakatlarını alır. Bu mutabakat, talepler özelinde olduğu için kasanızda açık veya fark olmaz. Ayrıca manuel işlemlerinizi de mutabakatı onaylamadan önce sisteme girerek ertesi günün mutabakatını birebir uyuşturabilir ve kasanızı kolaylıkla takip altında tutabilirsiniz.

  3) Panel Üzerinden Takviye/Teslimat

  Teslimat ve takviye sürecinde yaşanan para çalınma durumlarının önüne geçiyoruz. FinansPanel kullanarak teslimat ve takviye süreçlerinizi şeffaf bir şekilde yönetebilir, yetki verdiğiniz personellerin bu talepleri oluşturmasını sağlayabilirsiniz. Teslimat/Takviye talepleriniz sistem tarafından ilgili ekibe anlık olarak bildirilir ve işleme alınması sağlanır.

  4) Sıfır Para Çalınma Riski

  FinansPanel'de talep durumlarına yalnızca ilgili yetkiye sahip personeller ulaşabilir. Bu sebeple talepleri manipüle etmek, çekimler için IBAN değiştirmek gibi para çalınma yöntemlerinin tamamının önüne geçilmektedir. Müşterilerinizin oluşturduğu talepler, anında tedarik/saha veya yöntemlere iletilir. Personel hareketlerinin riskini almanıza gerek kalmaz.

  5) Sıfıra Yakın Fraud Riski

  FinansPanel kullanan tüm kurumlarda merkezi sistem fraud riski hesaplama modülü mevcuttur. Bu modül sayesinde talep oluşturan müşteriler FingerPrintID'leri ile eşleştirilir. Bu ID diğer FinansPanel sistemlerinde de filtelenir ve sahte talep yüzdeleri kontrol edilir. Sistemlerimizde 10 talep üzerinde %0 onayı mevcut ise veya müşteri sistemlerden en az birinde engellenmiş ise talep yanında uyarı ışıkları yanar. Ayrıca kurum personeli tarafından düzenlenmiş talepler, risk bildirim alanında diğer tüm personellerin görebileceği şekilde listelenir.

  6) Ödeme Yöntemi Entegrasyonları

  FinansPanel'in modüler yapısı sayesinde, piyasadaki tüm ödeme yöntemlerini tek bir merkezden entegre edebilir ve yönetebilirsiniz. Sisteme yalnızca ilk defa entegre olan ödeme yöntemleri için ücret talep edilir. Diğer sistemlerde aktif olan ödeme yöntemleri sizin için de ücretsiz kullanıma sunulur. Bu sayede sektörün en çok tercih edilen ödeme kuruluşlarına ekstra entegrasyon ödemesi yapmanız gerekmez.

  Sistemimizde şu anda aşağıdaki yöntemler entegre çalışırlar.
  Manuel Yöntemler: Banka Havalesi, PayFix, Papara, CMT, MEFETE, PEP, Nays
  Otomatik Yöntemler: Papara, Payturka

  7) Analiz ve Rapor Araçları

  FinansPanel, sürekli olarak geliştirilmeye devam etmesi sebebi ile sektörün ihtiyaç duyduğu tüm analiz ve raporları kolaylıkla alabilmenizi sağlar. Ayrıca talep ettiğiniz yeni bir rapor türü yada analiz içeriği olursa bizimle paylaşabilirsiniz. Sistemimizi kullanan müşterilerimizin taleplerini çoğu durumda ekstra ücret gerektirmeden hazırlıyoruz.

  8) Tüm Kurumlarınızı Tek Panelden Yönetin

  Birden fazla kurum mu yönetiyorsunuz? FinansPanel ile tüm kurumlarınızın kasasını tek bir panelden yönetebilir, yatırım ve çekimlerini ekstra ücret ödemeden anlık olarak takip edebilirsiniz. Kurum özelinde teslimatlar oluşturabilir, kasalarını yönetebilirsiniz. FinansPanel'de kayıtlı kurumlar için sabit ücretlendirme bulunmaz. Sınırsız kurum oluşturabilir ve altyapınızdan yönteminizi aktif ettirebilirsiniz.

  9) Güvenlik ve Yedekleme

  FinansPanel, hazırlandığı altyapı gereğince sektörde karşılaşılmış tüm siber saldırılara karşı önlemler alınarak hazırlanmıştır. Bunlara çerez hırsızlıkları, kullanıcı bilgilerinin çalınması, şifre denemeleri, virüs üzeri saldırılar dahildir. Sunucu tarafında ekstra güvenlik sağlamak adına, tüm sunucularımızın IP adresleri, proxy üzerinden tek yönlü ilerleyen özel bir yapıyla korunmaktadır.IPv4 ve IPv6 desteği sayesinde tüm altyapılarla uyumlu şekilde çalışabilir.

  Sıkça Sorulan Sorular

  FinansPanel sistemini satın alan müşterilerimiz destek hizmetine de sahip olurlar. 10:00-19:00 saatleri arasında  "Paneliniz > Ayarlar > Teknik Destek" menüsü üzerinden oluşturacağınız tüm talepler bu saatler arasında cevaplanır. Talep Log Kayıtları ve inceleme talepleriniz 7/24 öncelikli olarak yanıtlanır.

  Eğer talep ederseniz size özel hizmet verecek bir teknik personel de tahsis edebiliriz. Bu personel FinansPanel ekibinden  dedike olarak tüm mesaisini sizin talepleriniz için harcayacaktır. Bu destek türü için ücretlendirme sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

  Kurum sahipliklerini teyit ederek* DEMO talep eden kurumlarımız; FinansPanel hazır olduktan sonraki ayın 1. gününe kadar ücretsiz kullanırlar.

  GünSüreç
  #DEMO talep edilir ve kurulum sağlanır.
  Ayın 1. GünüTakip eden ayın faturası oluşur.
  Ayın 11. GünüFaturanın son ödeme tarihidir, ödeme yapılmazsa sistem bakım moduna alınır.
  Ayın 21. GünüÖdeme sağlanmamışsa, veriler yedeklenerek panel erişimi kesilir.
  Ayın Son GünüVeriler yedeklenerek panel silinir.


  Faturalarınızı ve sürelerini FinansPanel ekranı üzerinden takip edebileceğiniz özel bir Fatura Takip alanı bulunmaktadır.

  Tabii ki, modüler sistemimiz sayesinde sadece sizin sisteminizde çalışacak şekilde modüller geliştirilebilir. Bunun için destek ekibimize ulaşabilir ve toplantı talep edebilirsiniz.